Мета:
·
ознайомити учнів з літерами K k, L l та їх звуковими
значеннями;
·
навчити
учнів розпізнавати великі та малі літери K k, L
l та писати їх, з граматичною конструкцією - Who is this? What is this? - This is a...;
• удосконалювати
вміння працювати з підручником і робочим зошитом;
• стимулювати
комунікативну мотивацію;
• розвивати
здібності самостійно планувати мовлення дії їз застосуванням нового матеріалу;
• виховувати
в дітях культуру спілкування.
Обладнання: CD-
програвач та диск, літери в коробці, тарілка, картки їз зображенням членів сім'ї,
смужки паперу розміру 6, 5 см .
нитки, паперові нитки, м'яч, картки із зображенням усмішки, підручники, робочі
зошити.
Перебіг
уроку
Організаційна частина уроку
ПРИВІТАННЯ.
Т: Hello children!
Учні співають пісню:" Hello"
Hello, I am Max
Hello, I am Ted
Hello, I am Dan
Hello, I am
Fred
УВЕДЕННЯ В МОВНЕ СЕРЕДОВИЩЕ
T: Hello, Mariyka! How are
you?
P: Hello, Maria
Ivanivna! I am fine. Thank you.
Учителька повторює фрази з
кількома учнями
МОВЛЕННЄВА ЗАРЯДКА
Гра «Letter Soup»
T: Let,s make soup.
Приготуємо
суп.
Учитель заздалегідь готує велику тарілку, картки
із зображеннями слів, які починаються літерами, що вивчалися раніше та коробку
куди кладе пластикові літери ( карток та літер повинно бути стільки, скільки є
учнів у класі). Вчитель розташовує учнів у
коло, посередині якого кладе тарілку, картки та коробку.
T: Mykola, take one
letter. Миколо,
візьми одну літеру. What letter is it?
P1:(бере з коробки літеру F [ ef]
T: Well done. Put it
here. (спонукає учня покласти літеру в
тарілку).
Приготуємо суп з літер.
Знайди тваринку, назва якої починається літерою F .
Put it here. Поклади її в тарілку.
P1: (бере картку із зображенням лисички і кладе в
тарілку). Fox.
Щоб урізноманітнити гру
лічилкою обирають учня, який «варитиме суп».
Mother, father
Sister, brother
One, two, three, four
We are the family of four
ОСНОВНА
ЧАСТИНА УРОКУ
Повторення вивчених літер( PB,task 1, p. 34)
Open your books at page
three and four. Listen and point.
Учитель вмикає аудіо
запис. Учні слухають аудіо запис,
вказують на відповідні літери в підручнику.
ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА
Учитель промовляє слова,
показує рухи та спонукає учнів повторювати.
Hands on the shoulders, (учні кладуть руки на плечі)
Hands up and down, (
підносять і опускають руки)
Hands behind the head ( кладуть руки за голови)
And sit down. ( сідають)
Учні повторюють кілька
разів пришвидшуючи темп.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПАЛЬЧИКОВИХ ЛЯЛЬОК
(PB , TASK 2, P. 35)
T: Зараз ми виготовимо незвичайні ляльки. А незвичайні
вони тому , що іх можна прикріпити на пальчики і гратися ( роздає учням
заздалегідь приготовлені смужки паперу 6 / 5 см . Намалюйте обличчя мами, тата, брата або
сестри ,дідуся та бабусі на кожній смужці . ( Учні малюють обличчя на смужках
паперу ). Зробіть волосся з ниток (показує процес виготовлення волосся)
Формування вмінь діалогічного
Т: Показує учням заздалегідь ним виготовленні паперові
ляльки на своїй руці. This is
my family. This is my mother. This is my father...
T: Halynka , show us your family. Who is this?
P: 1 This is my mother.
T: Попрацюйте
в парах. Розкажіть один одному про свою сім’ю.
Робота
в зошитах
( WB task 1-3 , p.14)
TASK 1: Учні з’єднують малюнок і називають людей.
TASK 2: Учні з’єднують велику та малу літеру.
TASK 3:
Учні пишуть раніше вивчені літери.
Підсумки
уроку
Т: Що ми робили сьогодні на уроці?
Р: Good. Що вам найбільше сподобалося?
Учні висловлюють свої
думки.
T: You get Smiley.
Прощання
T: The lesson is over.
Goodbye, children.
P: Goodbye, teacher.
Учні співають хором з учителем пісню «Goodbye»








Немає коментарів:
Дописати коментар